E-MAIL:eikonoskopionews@gmail.com

Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014

ΦΩΣΤΗΡΑΣ -ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1-1

300
Με σκόρερ τον Παναγιώτη Συμελίδη στο 52 λεπτό η ομάδα ήρθε ισόπαλη με τον Φωστήρα 1-1. Το πρώτο ημίχρονο ήταν κακό για την ομάδα μας και σε αυτό συντέλεσε το γρήγορο γκολ πού δεχτήκαμε μόλις στο τέταρτο λεπτό. Στο δεύτερο ημίχρονο ισορροπήσαμε τον αγώνα και πετύχαμε στο 52 λεπτό την ισοφάριση μετά από ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Συμελίδη.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Κριστόφ Βαζέχα): Γκέκας, Αχείμαστος, Ζυγογιάννης, Γρομητσάρης, Μήτκας, Μπελέρης, Τεγούσης, Ράμα, Μουστόγιαννης (57′ Σιώπης), Ματσούκας (88′ Ποτουρίδης), Τσεμπέσι (61′ Κακαράς).
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ (Ρομπέρτο Μπολάνο): Πονηρός, Μουσταφίδης , Κολόκας,, Ιασωνίδης, , Σαμαράς (68′ Στάικος), Ταπέ (23′ Κιοσές), Σβόγιτς Συμελίδης (78′ Τζανής), Παβίσεβιτς, Βλαχόπουλος, Όμο.

AUTHOR: Kosmas Georgiou